Росія очікує від України наступу на Донбасі, але «такого щастя» не отримає,

Росія намагається залякувати Україну своїми діями на Донбасі та спровокувати її на наступ, але українська сторона буде і надалі утримуватися від такої реакції, Росія точно намагається показати, що ми повинні боятися, і вони намагаються точно провокувати нас.Ми усі розуміємо — це тиск. Тиск політичний, мілітаризований, психологічний. Чому психологічний? Тому що вони стріляють і чекають, що ми відповідатимемо так само. Мало того, вони «чекають», що ми підемо на сході України в наступ. Але ми не дамо їм «такого щастя», — сказав український президент

Міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто заявляє, що Росія своїми діями погіршує ситуацію з безпекою в Європі.

За його словами, ситуація на російсько-українському кордоні загострилася після того, як Росія перемістила в регіон велику кількість військ.

Глава МЗС Фінляндії сподівається, що йдеться виключно про навчання, як про це заявляє Росія. Водночас він розраховує отримати від Росії точну інформацію про терміни навчань.

Хаавісто закликає Росію і Україну сісти за стіл переговорів щодо окупованого Криму і ситуації на сході України.

Канцлерка ФРН Анґела Меркель  у п’ятницю, 16 квітня, приєднається до переговорів президентів Франції та України Еммануеля Макрона та Володимира Зеленського за допомогою відеозв’язку. Це  підтвердив DW речник німецького уряду.


Про заплановані переговори трьох лідерів повідомив також міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. За його словами, це буде абсолютно відверта розмова. «І запевняю вас, що президент України не поступиться жодною принциповою позицією України і не перетне жодної «червоної лінії» нашої країни, захищаючи наші інтереси. А розмовляти з французами необхідно, тому що вони є важливим міжнародним гравцем і учасником нормандського формату, і приєднається пані Меркель до них, яка виступила з дуже чіткою заявою, настільки чіткою, що Росія навіть була змушена спростовувати цю заяву», — сказав міністр увечері у четвер, 15 квітня, в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Він зазначив, що Меркель дуже чітко закликала президента РФ Володимира Путіна припинити нарощування збройних сил на кордоні з Україною.

от admin

Добавить комментарий