«Слово і діло» продовжує стежити, як президент Володимир Зеленський і його команда виконують обіцянки. За рік і десять місяців роботи керівники Офісу президента України виконали 68 зобов’язань, провалили – 35, в процесі виконання зараз 64.

З 20 лютого до 20 березня керівники ОПУ дали 11 нових обіцянок, виконали – одну, не виконали – 2

Руководители Офиса президента за месяц дали 11 новых обещаний, выполнили - одну, не выполнили - 2.
Єдина виконана обіцянка належить Ігорю Жовкві – офіційно запросити президента США Джо Байдена в Україну. На початку березня стало відомо, що Байдена запросили в Україну для участі в інавгураційному саміті Кримської платформи та відзначенні 30-ї річниці Незалежності України. Поки що невідомо, чи прийняв американський президент запрошення.
Одну обіцянку не виконав Андрій Смирнов: в жовтні 2019 року він обіцяв створити робочу групу з вирішення питань, пов’язаних з депортацією кримських татар. Але відтоді в ОПУ такої робочої групи не створили.
Кирило Тимошенко запевняв, що до березня 2021 року оновлять всі приймальні відділення, які не встигли зробити торік. На початку березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що відремонтовані 83 приймальних відділення, а завершити ремонт у всіх 210 планують в першому півріччі. Так що обіцянку Тимошенко не виконав.
Також Тимошенко дав обіцянки в 2021 році добудувати Дарницький міст в Києві і завершити ремонт дороги Краматорськ-Маріуполь, а до червня – ремонт дороги Дніпро-Одеса.
Жовква пообіцяв забезпечити проведення телефонної розмови між Зеленським і Байденом: «Безумовно, така розмова відбудеться. Я би не драматизував – не відраховував дні, хвилини і години. Вона буде, також, як і буде взаємний обмін візитами». Зазначимо, нещодавно в посольстві США заявили, що Байден обов’язково зателефонує президентові України, але пізніше.
Раніше ми писали про те, як президент Володимир Зеленський виконував обіцянки протягом останнього місяця.
Зеленський за місяць виконав 4 обіцянки і провалив – 2 » Слово і Діло

от admin

Добавить комментарий