У партії влади не підтверджують можливість створення коаліції з «Батьківщиною».
«Слуга народу», в 2019 році сформувала у Верховній Раді монобольшінство, веде переговори з усіма фракціями в парламенті. Крім того, у партії влади є теоретичний план про створення коаліції на 320 голосів. Але конкретні кроки від теорії до практики не розпочинаються, зазначив глава фракції СН Давид Арахамія.
«Щоб була коаліція, потрібно коаліційну угоду, його потрібно обговорювати, його ж не можна просто так підписати, його потрібно проводити на фракції, потрібна буде програма. Тобто, це великий процес. Станом на зараз таких процесів я не бачу », - повідомив він у відповідь на запитання журналістів щодо перспектив створення коаліції з« Батьківщиною ».
Арахамія нагадав про те, що раніше серед можливих партнерів «слуг» по коаліції називалася фракція «Голосу». «Слуга народу» спілкується завжди і з усіма фракціями, без винятку і у представників «Батьківщини» в цьому випадку немає ніякого особливого статусу. А переговори можу тривати і три роки, додав лідер фракції
«В теорії ми можемо мати велику коаліцію. Тобто ми можемо взяти депутатську групу «Довіра», депутатську групу «За майбутнє», «Голос» і «Батьківщину» і зробити коаліцію на 320 голосів. Такий проект існує в теоретичному плані », - додав він.

от admin

Добавить комментарий