Депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу», член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла заявляє, що заборонені до трансляції інформаційні телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK координувалися заступником керівника Адміністрації Президента Росії Олексієм Громовим.

“Ми входимо в регулярний формат роботи Ради національної безпеки і оборони. Це неправильне твердження, що РНБО не збиралося півроку. Збиралося постійно, просто в закритому режимі. Наведу приклад … Закриття телеканалів, які координувалися через пана Громова – це заступник в Адміністрації Президента Росії, який відповідає за медіанапрям “, – сказала Безугла.

Вона додала, що на збір українськими спецслужбами достатнього обсягу інформації щодо фінансування телеканалів пішло півроку.
Депутат в дискусії з гостями програми щодо новоствореного телеканалу “Перший незалежний” додала, що спецслужбами “все експерти перевіряються”.

Варто нагадати, що в кінці лютого журналісти заблокованих “112 Україна”, NewsOne і ZIK запустили новий телеканал “Перший незалежний”.

Незважаючи на спроби журналістів, його мовлення тривало трохи менше однієї години, так як СБУ зажадала від операторів і провайдерів припинити роботу “Першого незалежного”.

5 лютого секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що санкції проти телеканалів готувалися 8 місяців.
На початку лютого екс-Президент Петро Порошенко пояснив, чому не наклав санкції на телеканали ZIK, NewsOne і “112 Україна” під час своєї каденції.

При цьому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в 2018 році Порошенко мав матеріалами СБУ, яких було б достатньо для закриття телеканалів.

от admin

Добавить комментарий