У Києві відбулися заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

Біля пам’ятника Українському добровольцю відбулися урочистості за участі ветеранів АТО/ООС, учасників добровольчих батальйонів, заступниці голови КМДА Марини Хонди та керівництва Деснянського та Дніпровського районів. Про це повідомили у КМДА.

Поминальная молебень за загиблими
Разом учасники заходу поклали квіти та взяли участь у поминальному молебні за загиблими. Також добровольцям вручили подяки від київського міського голови Віталія Кличка.
«У 2014 році, одразу після перемоги Революції Гідності, наша країна зіткнулася з новою загрозою – російською агресією. Тоді перші добровольці відправилися на війну прямо з Майдану. Саме вони стали початком добровольчого руху, який у найскладніші часи зупинив агресора. Усього ж близько 3200 киян за покликом серця вирушили на війну у складі добровольчих батальйонів. Дехто з них, на жаль, загинув. Я щиро дякую ветеранам, які прийняли на себе перший удар і з гідністю вистояли. І світла пам’ять загиблим героям, адже вони живі, доки ми їх пам’ятаємо», – сказала Марина Хонда.
Акція біля пам’ятника Українському добровольцю
Також на Михайлівській площі відбулося вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Це захід організували «Правий сектор» і «Музичний батальйон».
Вшанування українських захисників на Михайлівській площі
Організатори нагадали про те, що саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану пішли на підготовку перші добровольці на базу в Нових Петрівцях. Після цього вони попрямували на війну, яку розв’язала Росія на Донбасі.
«Варто також згадати волонтерів, яких також можна привітати цього дня. Саме завдяки їх відданості добровольчі батальйони отримували те, що допомагало захищати Україну. На фронт привозили все: від бронежилетів до шкарпеток і картоплі», – зазначили організатори заходу.
Чоловік молиться біля Стіни пам'яті полеглих за Україну

от admin

Добавить комментарий