Усереду, 3 березня, в Києві може бути встановлено обмеження на трьох центральних станціях столичного метрополітену. Їх введуть у зв’язку з проведенням футбольного матчу на НСК «Олімпійський».

Про це Київський метрополітен повідомив на сторінці в Twitter.

Футбольний матч почнеться о 17:00, він повинен закінчитися після 18:30. Після завершення гри на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Площа Льва Толстого» можуть ввести обмеження на вхід.

«У середу, 3 березня, на НСК «Олімпійський»- матч між «Динамо»(Київ) і «Колос»(Ковалівка). Після гри можливе обмеження (не закриття) на вхід … Вибачаємось за можливі незручності», – пояснили в метрополітені.

Раніше Київський метрополітен оголосив про початок капітального ремонту всіх чотирьох ескалаторів на станції метро «Лук’янівська». Їх будуть ремонтувати по черзі з 23 лютого 2021 до 19 січня 2022 року.

Європейський банк реконструкції і розвитку виділить 50 млн євро на оновлення рухомого складу Київського метрополітену. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» повідомив заступник голови ЄБРР в Україні Марк Магалецький.

В кінці лютого Європейський банк реконструкції і розвитку уклав з київським метрополітеном контракт на надання 50 млн євро кредиту. Засоби столична влада має намір витратити на покупку 50 нових вагонів метро.

от admin

Добавить комментарий