Міський голова Києва Віталій Кличко виграв судовий позов про захист честі, гідності і ділової репутації до телеканалу «1+1».

Про це повідомляє пресслужба Кличка.

Телеканал має спростувати неправдиву інформацію, яку дали в ефірі програми «Гроші», а також видалити відео програми з усіх інформаційних ресурсів телекомпанії та соціальних мереж, пов’язаних із нею. Суд також ухвалив стягнути на користь позивача 50 тисяч гривень за моральну шкоду (у позові йшлося про 1,5 млн гривень).

Позов про захист честі, гідності і ділової репутації міський голова Києва Віталій Кличко  та співпозивач Дмитро Білоцерковець (радник Кличка) подали ще в серпні 2019 року після виходу в ефір «Студії 1+1» програми «Гроші» Олександра Дубинського, де була оприлюднена неправдива інформація.

Рішення ухвалив Подільський районний суд у листопаді 2020 року, але сторони лише зараз отримали його на руки. Протягом місяця може бути подана апеляція, пише «Бабель» з посиланням на текст рішення.

Йдеться про сюжет програми «Гроші», в якому запевнялося, що Кличко нібито покриває «мафію», яка змушує підприємців з МАФів сплачувати данину. Автори сюжету стверджували, що очільник столиці також нібито знищує бізнес тих, хто не погоджується платити.

от admin

Добавить комментарий