Підозрюваний в державній зраді відеоблогер Анатолій Шарій, який вважає всі відкриті проти нього кримінальні справи політично вмотивованими, проігнорував допит в СБУ 22 лютого і не з'явився на нього. Про це Українським Новинам повідомила прес-служба СБУ. Однак в СБУ в понеділок з'явився його адвокат. "Неявку Шарія можна трактувати як приховування від слідства", - зазначила прес-служба.
При цьому клопотання адвоката Шарія Валентина Рибіна про доступ до матеріалів справи буде задоволено, і 25 лютого вони запрошуються для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, які послужили для повідомлення Шарію про підозру. Як повідомляли Українськi Новини, лідер "Партії Шарія", відеоблогер Анатолій Шарій заперечує отримання ним від Служби безпеки України (СБУ) підозри у державній зраді
Також повідомлялося, що в липні 2020 року Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відкрив провадження за позовом Міністерства юстиції про заборону діяльності партії "Партія Шарія". Крім того, на початку лютого 2021 року одну з найпопулярніших радіостанцій Європи випустила передачу про загрози Анатолію Шарію і його прихильникам з боку праворадикальних організацій.

от admin

Добавить комментарий