Корупційну діяльність посадових осіб викрили оперативники управління стратегічних розслідувань поліції спільно зі слідчими обласного управління.

За даними слідства, посадові особи облуправління Держпродспоживслужби та одного з державних навчально-курсових комбінатів налагодили «схему» видачі посвідчень на право керування сільгосптехнікою. Двоє працівників профільного навчального закладу Київщини підшукували осіб, яким були необхідні посвідчення тракториста-машиніста та відповідне свідоцтво про профпідготовку. При цьому особам необов’язково було проходити навчання та складати іспити, аби отримати посвідчення. Необхідно було лише сплатити вказану посадовцями – членами екзаменаційної комісії –  суму «винагороди». 

Поліцейські отримали достатньо доказів, які підтверджують причетність керівництва начально-курсового комбінату та головного спеціаліста одного з відділів обласного управління Держпродспоживслужби до злочинної діяльності. Так, під час проведення комплексу слідчо-оперативних заходів були задокументовані чисельні факти отримання фігурантами неправомірної вигоди на загальну суму у понад 100 тисяч гривень.

Правоохоронці затримали трьох посадовців під час отримання ними чергового «траншу». Крім того, під час санкціонованих обшуків в одному зі службових кабінетів вилучили «чорнові» записи та майже 41 000 гривень, імовірно, отриманих від осіб за видачу посвідчень тракториста. Також вилучено відповідні посвідчення на ім’я осіб, які фактично не проходили навчання та не складали практичний та теоретичний іспити.

Фігурантам справи вже повідомлено про підозру.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

В ході досудового розслідування поліцейські будуть встановлювати осіб, які також можуть бути причетні до цього злочину.

от admin

Добавить комментарий