Володимир Зеленський став державним діячем. Два роки Зеленський намагався зрівнятися або перевершити Порошенка, рухаючись в матриці стереотипів 14-19 років в умовах давно зміненої реальності. Це була імітація форми без усвідомлення змісту.

Росія сподівалася використовувати слабкість нового президента України для того, щоб наростити свої політичні ресурси для розкачки України зсередини, і майже два роки у Путіна і Медведчука багато що виходило.

Здавалося, Зеленський так і піде на дно не усвідомивши, що його ведуть на повідку російські агенти в його оточенні. Але 19 лютого обстановка змінилася. Поза законом поставлений не просто Медведчук – поза законом поставлена проросійська політика в Україні. Це відкриває тепер вікно можливостей для більш самостійної політики, для нових антиросійських ініціатив, і спалює всі мости для загравання з проросійським електоратом.

Думаю, що президенту ще тільки належить усвідомити глобальні наслідки свого рішення по Медведчуку. Це не піар в касці, це те, що повинен робити Верховний Головнокомандувач під час війни – створювати контур оборони і безпеки країни. Створювати нові ініціативи, які посилює держава, які мобілізують суспільство для захисту країни.

от admin

Добавить комментарий