Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова заявила, що розраховує на завершення розслідувань головних справ Майдану вже до кінця 2021 року.

Такий план було озвучено під час її звіту перед народними депутатами у Верховній Раді 18 лютого. Трансляція велася на офіційному YouTube-каналі парламенту. За словами Венедіктової, наразі можна говорити про істотне збільшення кількості підозрюваних у злочинах проти мирних протестувальників.

«Ми можемо звітувати, що втричі в нас виросла кількість підозрюваних. Втричі виросла кількість людей, провадження яких передано до суду. Стосовно 40 осіб. Це щоденна праця», – сказала очільниця Офісу генпрокурора.

«І ми собі ставимо за мету до кінця 2021 року закінчити слідство щодо основних справ Майдану. Ми рухаємося дуже активно, і це наша гордість. Ми йдемо чітко і об’єктивно, не стаємо на боці жодних впливів», – підкреслила Венедіктова.

Наголосимо, вона зазначала, що серед 42 осіб, яким оголосили про підозру у справах Майдану у 2020 році, 24 є працівниками органів внутрішніх справ, троє – прокурорами, п’ятеро – суддями та десятеро – цивільні особи.

от admin

Добавить комментарий