Генеральний прокурор Ірина Венедиктова заявила, що вона не може блокувати справу ПриватБанку

Я в справу ПриватБанку як прокурор зайшла 11 січня 2021 року. Жодного спеціального суб’єкта мого в цьому процесі немає. Блокувати я не можу. Група була попередня з тих прокурорів», – заявила вона в четвер, 18 лютого, під час виступу у Верховній Раді.

За словами генпрокурора, до нового року вона провела три спільних наради з детективами Національного антикорупційного бюро та прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Венедиктова заявила, що «в цих справах у нас з ними повне взаєморозуміння».

Генпрокурор зазначила, що коли вона вийшла з відпустки, то в справі ПриватБанку організували слідство і «дали вказівки, термін яких закінчився 12 лютого».

Водночас, за словами Венедиктової, інформація про блокування справи з’явилася до того, як вона зайшла в цей процес.

«Експертизи неможливо не проводити, тому що це той документ, який встановлює збиток. Тут повинен бути склад злочину, тому ми рухаємося виключно по закону», – резюмувала Венедиктова.

Нагадаємо, генеральний прокурор нібито вже протягом двох тижнів не підписує отримані підозри у справі ПриватБанку. За інформацією ЗМІ, Національне антикорупційне бюро передало всі необхідні документи їй особисто. Але ніякої реакції за цим не послідувал

от admin

Добавить комментарий