Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данилов нагадав, що сьогодні Україна піддається зовнішній агресії з боку Росії. У зв’язку з цим фактом, в РНБО будуть приймати рішення для захисту держави так, як потрібно.

Про це він повідомив у четвер, 4 лютого, у Facebook. Він підкреслив, що захист свободи слова у світі, є ознакою вільного і демократичного суспільства. Діяльність організацій, які стежать, щоб така свобода не піддавалася утиску, надзвичайно важлива.

Данилов зазначив, що стурбованість даних організацій щодо санкцій, введених в дію рішенням РНБО України щодо окремих інформаційних ресурсів, були спочатку очікувані. Також Данилов зазначив, що в Україні розуміють заклопотаність даних організацій факто блокування трьох телеканалів в Україні.

«Одночасно вважаємо за необхідне закликати шановні журналістські інститути не робити поверхневі оцінки та стандартні заяви, а вивчити деталі, розібратися в суті, а не за формою», — пише Данилов.

Глава РНБО нагадав про війну, яку відер Росія проти України, використовую Інформаційні технології. Він підкреслив, що одним з видів гібридної зброї є телевізійні ресурси, фінансування яких фактично здійснює країна-агресор через афілійованих з нею політиків.

«Україна сьогодні знаходиться в ситуації відкритої військової агресії, коли вперше з 1945 року на європейському континенті, одна країна зробила спробу анексувати частину територію іншої держави.  На нашу країну напали, і ми будемо діяти так, як потрібно, щоб зберегти державу і незалежність», — зазначив Олексій Данилов у своєму зверненні на Facebook.

Як повідомляло ASPI news, один з лідерів політичної сили «опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук заявив про намір домогтися відновлення права мовлення в Україні телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Як відомо, власником медіаресурсів є його однопартієць Тарас Козак.

Також треба нагадати, що в СБУ розповіли про те, що послужило приводом блокування мовлення в Україні трьох телеканалів народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака «112 Україна», NewsOne і ZIK. Як виявилося, причиною для санкцій стала інформаційна політика даних медіаресурсів.

от admin

Добавить комментарий