Про це повідомив турецький телеканал A Haber, засновником якого є Ахмет Чалик – близький бізнес-партнер Ердогана.

4 грудня у місті Сіїрт, яке є адміністративним центром однойменної провінції неподалік кордону з Сирією, було скоєно замах на президента Туреччини.

Вибуховий пристрій, закладений під поліційний автомобіль, призначений для супроводження кортежу Ердогана в Сіїрті, помітили останньої миті. Один з правоохоронців підвозив на ньому свого друга, а той помітив підозрілий предмет. Оглянувши автомобіль, фахівці підтвердили, що знахідка є саморобним вибуховим пристроєм. Його вивчили експерти, а потім сапери з дотриманням запобіжних заходів знищили СВУ. Пристрій мав дистанційне керування.

Виявлену вибухівку демонтували експерти та скерували на експертизу, а слідчо-оперативна група зняла відбитки пальців підозрюваних на пристрої та транспортному засобі. Наразі розпочата операція з затримання підозрюваних.

Слідство, яке триває в таємному режимі, з’ясовує, як вдалося дізнатися імена поліціянтів й дізнатися, як туди проїхати приватною автівкою.

4 грудня повідомлялося, що Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган може організувати перемовини Президентів України та Росії Володимира Зеленського й Володимира Путіна.

Раніше президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган 29 листопада заявив, що готовий стати посередником між Росією та Україною для деескалації напруженості на кордоні між країнами.

Нагадаємо, Росія різко невдоволена озброєнням ЗСУ турецькими бойовими «байрактарами».

от info

Добавить комментарий