Поліція Києва відкрила кримінальну справу за фактом перешкоджання роботі журналіста одного з телеканалів під час висвітлення пожежі у Києво-Печерській лаврі.

«Попередньо правоохоронці встановили, що священнослужителі заважали працювати журналісту та намагалися відтіснити його з місця проведення відеозйомки, а також відібрати телефон», — інформують правоохоронці.

Справу відкрили за статтею «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». Санкція статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Вчора у Києво-Печерській лаврі під час гасіння пожежі виник конфлікт між знімальною групою телеканалу «Магнолія-ТБ» та одним із підлеглих настоятеля монастиря, митрополита Павла, який назвався отцем Арсенієм.

Телеканал повідомив, що під час зйомки сюжету про пожежу намісник монастиря Павло перешкоджав журналістам «Магнолії-ТБ». Він наказав вдарити репортера по голові, а один зі священників напав на журналіста і забрав у нього телефон.

Внаслідок пожежі постраждали троє людей.

Вдень 4-го листопада сталося займання у іконописній майстерні однієї з будівель комплексу. Утім, з’ясувати, що саме там спалахнуло виявилось непросто: служителі монастиря були не налаштовані на діалог з журналістами. Ба більше, вони почали кидатися на представників телекомпанії «Магнолія-ТВ» та забирати їхні особисті речі.

от Oksana

Добавить комментарий