У матеріалі РБК-Україна йдеться, що у вівторок, 5 жовтня, Рада може проголосувати за включення питання про відставку спікера ВР Дмитра Разумкова до порядку денного і визначиться з процедурою його розгляду. У четвер же має відбутися вирішальне голосування.

Вказано, що Разумков при бажанні може спробувати затягти цю історію, апелюючи до регламенту ВР. У ньому зазначено, що за два дні до голосування за відставку спікера депутатам повинні бути представлені звіти Рахункової палати і самого спікера. Два дні до четверга — це якраз вівторок, а на підготовку цих звітів теж потрібен час.

Голосів за відставку Разумкова, за попередніми оцінками, має вистачити. У СН вважають, що всередині їх фракції відставку спікера підтримають близько 205-210 депутатів. Голоси, яких бракує додадуть групи «Довіра» і «За майбутнє». Під питанням — підтримка половини фракції «Голос».

Наступник Разумкова на посаді давно відомий — перший віце-спікер Руслан Стефанчук. Планується, що крісло Стефанчука займе перший заступник голови фракції «СН» і голова партії влади Олександр Корнієнко.

от Oksana

Добавить комментарий