Заявив, що вони навмисно намагаються знищити «закон про олігархів» направляючи його у Венеціанку. Більше того, дійшло все до повного абсурду — вони направили туди законопроект в початковій редакції чудово знаючи, що до 2-го читання в нього внесуть поправки (по факту Комітет уже схвалив до 2-го читання фактично зовсім інший закон, який досить суттєво підправили), при цьому Разумков відмовив Стефанчуку в проханні направити у Венеціанку законопроект «про місцевий референдум» мотивуючи відмову тим, що «комісія і так загружена, їм не до нашого законопроекту про референдум»… 🤦🏻‍♂️

Денісову розніс за те, що та прямо захищає права олігархів, при цьому взагалі не виконує своїх прямих функцій по її посаді.

Окремо Арахамія нагадав Разумкову, що його на посаду Голови ВР призначила фракція «Слуга народу» (коаліція, монобільшість), а не хтось інший, і на вибори він йшов від цієї політсили, і він зобов’язаний її слухати та виконувати її програму, а якщо не хоче — тоді «нехай щастить»!

І ще цікаво проїхався по каналу Ахметова «Україна 24», каже — «я коли вас не включу, там весь час хтось критикує антиолігархічний закон, а вчора читаю, що ведучий CNN розкритикував закон про олігархів» і потім додав уточнююче — «вибачте, але мені пох**ну на те, що там говорить якийсь ведучий CNN, я тут в Україні і мене обирав народ України».

P.S. Тут же проросійські «ЗМІ» та блогери кинулись захищати Разумкова — «та как етот Арахамія пасмєл такоє гаваріть на нашего Дімочку…» — очікувано 😂

от Yana

Добавить комментарий