Відповідне розпорядження 21 грудня 2019 підписав голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов.
У 2010 році Василь Володін став заступником генерального директора Державного підприємства "Державна інвестиційна компанія". У 2011 - заступником Голови Наглядової Ради ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку". З 2012-го по 2019-й обіймав посаду директора Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

До призначення на посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації був виконуючим обов'язки генерального директора ДП "Електронмаш".
Возний зазначив, що в його розпорядженні знаходяться оригінали документів по цьому об'єкту, які підтверджують махінації
«У Борисполі немає пологового будинку, але є договір будівельного підряду капітального ремонту пологового будинку, сума якого спочатку була 65 млн, але в подальшому була збільшена до 95 млн грн. Хоча за оцінками будівельних експертів і розрахунків міськради, пологовий будинок можна було побудувати з нуля за 85 млн грн. У нашому розпорядженні знаходяться документи, згідно з якими будматеріали були просто вкрадені групою Олексія Чернишова, адже глава Мінрегіонбуду, екс-глава Київської обладміністрації особисто стверджував підрядника цих робіт. Потім цю естафету прийняв чинний глава Київської обладміністрації Василь Володін », - сказав він
Два роки люди чекають закінчення реконструкції пологового будинку, який взяв під контроль міністр Мінрегіону Олексій Чернишов. Спочатку кошторис становив 65 млн грн, тепер 95 млн грн. Хоча новий пологовий будинок стоїть побудувати 85 млн грн. Але і це не все: жахливу якість робіт, вкрадені два ліфта, навіть будівельні матеріали вкрали на суму понад 4 млн грн.

от admin

Добавить комментарий