Посол Латвії про вступ України до ЄС: хтось НЕ хоче Розширення, а хтось - проблемП.
Чи шкодять Україні часті розмови про членство в Європейському Союзі? І чи помітили в Європі результати українських реформ?

Ці питання ми озвучили послу Латвії в Україні Юрісу Пойкансу. Латвійський дипломат працює в Україні з 2015 року, і його каденція добігає кінця. 

Тож тим більше підстав давати відверті відповідні на наші питання.

А ще до України Юріс Пойканс працював у Балканських країнах, які наразі є офіційними кандидатами на набуття членства у ЄС. Тому ми запитали його про різницю в готовності до членства цих країн та України. 
Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс прокоментував (https://www.eurointegration.com.ua/articles/2021/09/9/7127605/) перспективу членства України в Євросоюзі. За его словами, це Залежить від консенсусу 27 стран-членів, однак не всі країни ЄС хотят зараз Розширення кордонів блоку.

ВІН підкреслів, что поки НЕ буде цього консенсусу, Важко Говорити про Терміни європейської інтеграції України

"Ці 27 стран ма ють дуже Різні погляди относительно України, и частина з них поки що не бачать підстав для Розширення Євросоюзу. Альо й це не все - ті країни, Які Не проти Розширення, хотят Бачити новімі членами ЄС Такі держави, Які Вже Готові до вступления. Ніхто НЕ хоче отрімуваті Нові проблеми ", - зазнача дипломат.

Посол Додав, что если Україна досягнено Певного прогресу в реформах, тоді можна буде поставити питання про членство в ЄС.

"Тоді в України будут всі Підстави заявіті, что ві хочете чогось БІЛЬШОГО, аніж просто Угода про асоціацію з ЄС", - підсумував Пойканс.

от admin

Добавить комментарий