Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект № 3952 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69634) про захист персональних даних та доступ до публічної інформації. "За" 342 нардепа.

Законопроект має на увазі публічне висвітлення заробітної плати членів правління і наглядових рад компаній, 50% або більше акцій яких належать державі.

Це торкнеться топ-менеджменту і членів наглядових рад Приватбанку, Ощадбанку, "Укргазбанк", НАК "Нафтогаз України" та інших великих підприємств.
Законопроєктом пропонується внести зміни до закону "Про захист персональних даних", встановивши, що надалі "не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання в будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, структуру, принципи формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткового блага керівника, заступника керівника юридичної особи публічного права, державного або комунального підприємства чи державної або комунальної організації, що має на меті одержання прибутку".

Те саме стосується, за законопроєктом, осіб, які постійно або тимчасово обіймають посаду члена виконавчого органу або входять до складу наглядової ради господарського товариства, в статутному капіталі якого понад 50% акцій прямо або побічно належать державі.Джерело: https://censor.net/ua/n3287069

от admin

Один комментарий к “Рада розсекретила зарплати державних і комунальніх підприемств.”
  1. Це виходить, так про розголошення інформації про наших чиновників не можливим, хто скільки і які достатки в банках має, і як крали, так і будуть красти, а люди як були для влади сліпі котенята і бидло, так і хочете залишити простий народ в невідомостях, хто є шахраї при владі, так само як і з зарплатами влади, нардепів і міністрів, вони в 100 разів більше отримують зарплати від простих українців, а тепер скажіть, як ці засекречені ваші дані зрозуміти простому народові????

Добавить комментарий