Сьогодні розпочала роботу шоста сесія Верховної Ради ІХ скликання.

Журналісти вирушили в їдальню ВР. Тут є різноманітні страви за різними цінами. Наприклад, філе сьомги і філе сьомги гриль варто 174 і 182 грн відповідно, тартар з сьомгою та авокадо - 241 грн. Окрошка - 59 грн, борщ - 51 грн. Другі страви коштують від 39 до 216 грн. Пюре, каші, рис обійдуться приблизно в 44 грн. Десерти стоять до 63 грн.
Филе семги, борщ и каша: какие блюда предлагают нардепам в Раде. Фоторепортаж
Журналисты посетили столовую Верховной Рады.

Окрошка в їдальні Ради коштує 59 гривень, борщ – 51 грн. За другі страви необхідно віддати від 39 до 216 грн. У той же час гарніри, серед яких пюре, каша гречана, рис варений, обійдуться в 44 грн.

Найдорожчий десерт у депутатській їдальні «Білосніжка і сім гномів» із збитих вершків і ягід. Його подають у стаканчику і за нього доведеться заплатити 63 грн.

Для журналістів цього разу ввели суворі кількісні обмеження на відвідування депутатської їдальні. На вході їм стануть роздавати картки, з якими вони зможуть пообідати, але карток лише 12 штук.

Пообідавши, кореспонденти повинні повернути картки. Так працівники їдальні хочуть регулювати чисельність журналістів в обідній зоні. Зі свого боку, кореспонденти зазначили, що акредитованих представників преси в Раді близько 120 осіб.

 У народних депутатів з’явилося нове улюблене місце для обідів. Престижний заклад розташований за два квартали від будівлі парламенту

Кафе Еspresso bar illy пропонує своїм відвідувачам страви італійської кухні, а також сторінку для вегетаріанців. Як з’ясували журналісти проєкту , в закладі, що сподобався нардепам, чашка лате коштує 60 гривень, а крем-суп із морепродуктами – 100 гривень .

"Слуги народу" обідають у престижному кафе.

На цьому тлі прісне меню їдальні з незмінних борщу, капустяного салату і котлети по-київськи, зрозуміло, блідне. Хоча деякі страви в приватному кафе обходяться народним обранцям за вартістю як цілий комплексний обід – суп, основна страва і компот, вони нерідко заходять сюди цілими фракціями.

Однак не тільки одноманітна, нехай і недорога їжа, могла стати причиною зміни нардепами локації для споживання трапези. На думку журналістів, їм просто могла набриднути постійна присутність папараці, які ретельно стежать за тим, що і скільки з’їдають народні слуги за один присід.   страви, які подають в їдальні Верховної Ради. Демократичність у цінах та відносна різноманітність на вітринах зацікавили і простих українців.

от admin

Добавить комментарий