Готувалися отруїти українських військово службовців та планували маштабні теракти. СБУ затримали групу людей які працювали на окупанців. У ході розслідування з*ясувалося , що на тереторії Луганщіни працюючи за вказівками так званого Мінестерства Державнох Безпеки ЛНР . Встановлено, що ворожі агенти, за грошову винагороду збирали інформацію про розташування та передеслакацію кількість особового складу озброення, та військову техніку підрозділу ЗСУ отримана інформація передавалася на окуповану тереторію, правоохоронці вивчивши матеріали листування між ворожими агентами та окупантами також з*ясували , що на Луганщині готувалися теракти усіх підозрюваних які перебували в Україні затримали.

У ході досудового розслідування встановлено, що члени мережі також готували терористичний акт у місці дислокації одного з підрозділів Збройних Сил України на території Луганської області шляхом отруєння військовослужбовців хімічною речовиною.

За результатами проведення обшуків за місцями проживання членів агентурної мережі виявлено та вилучено речові докази злочинної діяльності – засоби конспіративного зв’язку, топографічні карти та схеми місцевості з позначеними об’єктами розвідувальних спрямувань, матеріали листування між членами мережі та співробітником так званого «МДБ ЛНР» тощо.

Членів агентурної мережі затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Вирішується  питання про обрання запобіжного заходу.

Співробітнику так званого «МДБ ЛНР» заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1
ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Тривають невідкладні оперативні та слідчі дії.

от admin

Добавить комментарий