Нова функція відстежуватиме, чи падають ціни на товари на тих вкладках, які ви переглядали, і повідомлятиме вас про це.

В останній версії Google Chrome для Android з’явиться нова функція, яка дозволить користувачам знати, чи впали ціни на ті товари, які вони переглядали нещодавно. Нова функція працює у версії Chrome 90, однак поки вона ще не доступна для всіх користувачів. Після того, як ви активуєте функцію відстеження ціни у своєму браузері, Chrome слідкуватиме за вашими відкритими вкладками, й якщо ціни на товари, які ви переглядали, впали, ви отримаєте сповіщення про це, повідомляє The Verge.

Повідомляється, що функцію можна увімкнути через меню налаштувань, де вона вказана як «Відстеження цін». Також функцію можна увімкнути вручну: для цього потрібно написати в адресному рядку “chrome: // flags / # enable-tab-grid-layout”, торкнутися спадного меню та вибрати опцію «Увімкнути сповіщення про ціну». 

В оновленій версії браузера Google Chrome 90 з'явиться функція, яка дозволить користувачам створювати посилання безпосередньо на розділ веб-сторінки, який вони виділили. Така функція раніше вже працювала як розширення для браузера під назвою Link to Text Fragment.Відкрийте сторінку, виділіть текст в місці, на яке ви хочете створити посилання, клацніть правою кнопкою миші і виберіть "скопіювати посилання, щоб виділити" », - йдеться в блозі Google. Повідомляється, що після цього створиться URL-адресу, який закінчується знаком - #. Вже цією адресою ви зможете поділитися з іншими. Новий канал має бути спрямована людини в виділений розділ замість початку сторінки.За даними Google, нова функція вже доступна на настільних ПК і пристроях Android для деяких користувачів.

от admin

Добавить комментарий