Зараз шкідливе ПО виявили в восьми додатках, які скачали 700 000 разів.
У магазині додатків Google Play дослідники безпеки Сан Ріол Рю і Чанунг Пак виявили додатки, які обдурують користувачів і крадуть їхні гроші шляхом викрадення SMS-повідомлень з даними користувачів. Про це пише Liga Tech з посиланням на McAfee.
Повідомляється, що шкідливе ПО виявили в восьми додатках. «Зловмисник зберігав всі види даних з телефонів користувачів, включаючи їх оператора мобільного зв'язку, номер телефону, SMS-повідомлення, IP-адреса, країну і статус мережі», - йдеться в повідомленні. Як пише Liga Tech, якщо людина завантажує шкідливий додаток, прихований шкідливий код в головному установчому файлі відкриває зашифрований файл з ім'ям «1.png» і розшифровує його за допомогою ключа, який збігається з ім'ям пакета.ранее пользователи социальной сети Facebook 
получали фальшивые сообщения от мошенников, в которых им предлагали установить новую версию Facebook Messenger, однако при переходе по ссылке, пользователи попадали на фишинговый сайт, который внешне имитирует страницу мессенджера. 
По ссылке пользователям нужно ввести персональные данные. 

от admin

Добавить комментарий