В першу чергу нова функція соцмережі стане в нагоді відомим людям, громадським діячам, які отримують в «Директ» велику кількість небажаних і образливих повідомлень. Instagram запускає нову функцію, за допомогою якої автоматично фільтрувати повідомлення, що містять образливі фрази, слова і навіть смайли. Інструмент орієнтований на знаменитостей і громадських діячів, які отримують велику кількість небажаних, шкідливих повідомлень. Оновлення є продовженням роботи Instagram по боротьбі з мовою ненависті на платформі. Про це пише видання The Verge.
Фільтр запитів повідомлень можна включати і вимикати в новому розділі програми, який називається "приховані слова". Коли він включений, образливі повідомлення будуть перенесені в окрему папку. Якщо користувач натискає на повідомлення, він може прочитати, видалити або повідомити про нього як про порушує стандарти », - йдеться в повідомленні. У Instagram заявили, що співпрацювали з «провідними організаціями по боротьбі з дискримінацією і залякуванням», щоб скласти заздалегідь список образливих фраз. Однак користувачі можуть скласти свій список фраз, які їх ображають, самостійно.Сначала функция будет работать только для пользователей нескольких стран, однако какие именно это будут страны - неизвестно.
Напомним, в социальной сети Instagram вскоре пользователи смогут самостоятельно 
выключать счетчик лайков под своими сообщениями. 
Ограниченное количество пользователей может тестировать новую функцию соцсети уже с 14 апреля.
На роботу Instagram поскаржилися більше 10000 користувачів, на роботу Facebook - півтори тисячі.За даними порталу Downdetector, сьогодні, 9 квітня, о 00:25 за київським часом, в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався збій. Про проблеми роботи соцмереж повідомили 1481 користувачів фейсбуці і 10133 користувачі інстаграму. Люди скаржилися безпосередньо на роботу сайтів і на проблеми зі входом. Зокрема, у 58% в інстаграмі виникли проблеми із завантаженням, а у 29% - з входом. Відомо, що від збою постраждали користувачі в США, Іспанії, Австрії, Німеччини, Італії та інших країнах. Що послужило причиною збою - невідомо. До другої ночі технічні проблеми зникли.Нагадаємо, в роботі соцмереж Facebook і Instagram 25 лютого сталася глобальний збій. Спочатку проблеми з Facebook Messenger виникли у користувачів з США, Канади і Великобританії, проблеми в роботі з'явилися і на території Європи. 57% користувачів Facebook Messenger скаржаться на повне припинення роботи програми, 31% - на проблеми з підключенням, 11% - на проблеми зі входом.

от admin

Добавить комментарий