Глава Міністерства внутрішніх справ України обговорив з прем’єр-міністром Катару співробітництво між країнами в поліцейській, військовій та економічній сферах.

Переговори проходили 16 березня під час зустрічі Арсена Авакова з шейхом Халідом бін Халіфом Аль Тані, який також є міністром внутрішніх справ, у межах підготовки візиту в Катар президента Володимира Зеленського, повідомляється на сайті МВС України

Аваков зустрівся з прем'єр-міністром Катару.
Аваков зазначив, що країни наблизилися до підписання низки угод, які можуть бути ратифіковані найближчим часом.

«У нас хороша взаємодія з військово-технічних поставок. Нещодавно катарська сторона купила українські ракети. Сподіваюся, що це не останнє взаємовигідне співробітництво, адже Україна є одним зі світових лідерів в ракетобудуванні», – підкреслив міністр.
Українська делегація в Катарі.

Також глава МЗС України відвідав виставку Milipol Qatar 2021. Він зазначив, що Україну зацікавили системи комп’ютерного аналізу, представлені на заході.

в травні 2020 року Україна і Катар домовилися об’єднати зусилля в боротьбі з пандемією коронавірусу. Під час переговорів Зеленський тоді запропонував країні інвестувати в будівництво лікарень і доріг в Україні.

от Oksana

Добавить комментарий