Росія витратить близько 80 млрд рублів на фінансування федеральної цільової програми (ФЦП) «Соціально-економічний розвиток Республіки Крим та міста Севастополя» в 2021 році.

«У цьому році план — понад 80 млрд рублів в усіх напрямках. Ми розуміємо, це великий фронт робіт, але бачимо, що всі роботи розгорнуті і всі роботи йдуть. Особливий акцент буде зроблений на водопостачання»,

«Ми спочатку повинні довести в наших російських судах. Потім далі будемо до міжнародних норм апелювати. Настане момент, коли ми зможемо пред’явити ці позови повною мірою. Це початок великої претензійної роботи, тому що слідом у нас енергетична блокада, транспортна блокада — це мільярди, які ми були змушені витратити і ще витратимо», — зявив Константінов.

У той же час, за даними провладного кримського інформаційного агентства «Кримінформ», спікер російського парламенту Криму також доручив оцінити збиток від викиду шкідливих речовин з кислотонакопичувального заводу «Титанових інвестицій» в Армянську в 2018 році, а також те, як постраждало кримське сільське господарство.

«У нас фактично повністю ліквідована ціла галузь, яка займалася вирощуванням рису і поставляла більше як 30% на всю Україну. Всі інші збитки, яких зазнали фермери в 2014, 2015 року, 2016 роках, які пов’язані були з переорієнтуванням господарства; багато хто досі зазнає цих збитків», — стверджує Константінов.

Він уточнив, що в суму позову також будуть включені 50 млрд рублів, які планує витратити Росія на «вирішення проблем водозабезпечення» анексованого нею Кримського півострова.

За словами Константінова, серед відповідачів буде глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і ексвіцепрем’єр Автономної Республіки Крим Андрій Сенченко.

«Зокрема, колишні наші псевдокримчани, які доклали багато особистих зусиль для того, щоб вода була перекрита. Відомого Сенченка, Чубарова і іже з ними, які, не соромлячись, викладали свої звернення, закликаючи до завдання народу Криму якомога більшої шкоди», — сказав він.

Північно-Кримський канал був побудований в 1961-1971 роках для забезпечення водою територій Херсонської області і Криму за допомогою побудованого в нижній течії Дніпра Каховського водосховища.

от admin

Добавить комментарий