Фонд соціального страхування розширить верифікацію держвиплат для українців. Проходити перевірку будуть допомога з тимчасової втрати працездатності, а також у зв’язку з вагітністю та пологами.

Процес верифікації не вплине на терміни фінансування допомоги, повідомила прес-служба Фонду соціального страхування.

«Верифікація виплат повинна забезпечити цільове використання коштів та мінімізувати ризик помилок при здійсненні виплат», – йдеться в повідомленні.

Найближчим часом будуть оброблені технічні питання інформаційного обміну для проведення верифікації, підписаний відповідний протокол і оновлений договір з Міністерством фінансів, додали у відомстві.

У фонді планують розробити механізм надання рекомендацій у разі виявлення невідповідностей даних. Верифікація буде проводитися для всіх видів матеріального забезпечення та страхових виплат ФСС.

«Будуть впроваджені механізми превентивної верифікації, яка дозволить запобігти вчиненню нецільових витрат», – відзначили у фонді.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що вже з 1 березня в Україні будуть проіндексовані пенсії для 8 мільйонів українців. В середньому виплати зростуть на 300 гривень.

Кабінет міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2021. У ньому буде «діра» в 21,7 млрд грн, яку закриють з держбюджету.

З початку карантину соцвиплати допомоги по безробіттю в Україні склали в цілому 15,8 млрд гривень. Через центр зайнятості були працевлаштовані понад 600 тисяч українців.

от admin

Добавить комментарий