Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що піде у відставку в разі, якщо президент Володимир Зеленський ухвалюватиме рішення, які несумісні з його «внутрішнім світом».

Як сказав Аваков в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, вони з Зеленським часто ведуть дискусії на майже повний перелік питань.

«Я не можу сказати, що я готовий підтримати всі рішення, які він ухвалює. Він каже: «Ну, тут ваша позиція зрозуміла». Ну, можливо, так і треба: щоб був баланс думок, щоб ми могли тут рухатися якось вперед поступально», – зазначив глава МВС.

Він запевнив, що солідарний з усіма головними рішеннями, які ухвалює Зеленський.

«Тому що якби він ухвалював рішення, які несумісні з моїм внутрішнім світом, я б сказав: «Вибачте, я пішов у відставку». А ті деталі, про які ми сперечаємося або які піддаються дискусії, а потім він приймає рішення, – це допустима процедура плюралізму», – підкреслив Аваков.

За словами міністра, з Зеленським він зустрічається «напевно, кілька разів на тиждень» і відчуває довіру з боку президента.

«У нього повноваження, які йому дали люди. Я можу в деяких випадках злитися або не погоджуватися, а потім я навіть Володимиру Олександровичу кажу: «Послухайте, врешті-решт, за вас проголосувало 73%. Ви маєте право на таку позицію». Він відповідає: «Так». Я кажу: «Тому я підкоряюся. Але ви повинні чути й іншу точку зору», – розповів глава МВС.

Він додав, що Зеленський завжди вислуховує іншу позицію.

«Він не завжди відразу ухвалює рішення – і це правильно, тому що це великовагові рішення. Як у випадку з санкціями. Але дуже важливо, що є такий конструктивний механізм. Без цього важко працювати», – констатував Аваков.

от admin

Добавить комментарий