В Офісі президента України відреагували на скандальне фото віце-прем'єра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського з главою Чечні Рамзаном Кадировим. Рішення буде приймати Кабінет міністрів України.
Картинки по запросу "фото скандальное фото Уруского с Кадыровым"Картинки по запросу "фото скандальное фото Уруского с Кадыровым"
За словами Тимошенко, видно, що Уруський на фото йде поруч з Кадировим, але невідомо, чи зустрічалися вони. "Я не можу прокоментувати, зустрічався чи він. Це пан Уруський краще прокоментує. Я і бачив пост Шмигаль ... Я думаю це буде Кабмін і прем'єр робити висновки. Була чи була зустріч", - зазначив він.
Сам Уруський на своїй сторінці в Facebook пояснив, що опинився поряд з Кадировим згідно з протоколом держави-організатора. Фото було зроблено під час церемонії відкриття військово-технічного виставки IDEX 2021 Абу-Дабі. Разом з тим, він заявив, що українська делегація звернула увагу організаторів заходу про неприйнятність подібних ситуацій в майбутньому. Однак "шарахатися" від представників країни-агресора він не буде.

от admin

Добавить комментарий