Рішення було ухвалене через виявлені порушення законодавства, пов’язані з розпалюванням ненависті, підбурюванням до насильства та провокацією воєнного конфлікту.

Національна рада електронних ЗМІ (NEPLP) Латвії на рік заборонила ретрансляцію телеканалу «Росія РТР».

Зазначається, що рішення було ухвалене через виявлені порушення законодавства, пов’язані з розпалюванням ненависті, підбурюванням до насильства та провокацією воєнного конфлікту.

Заборона набуде чинності 15 лютого, таким чином, кабельні оператори матимуть тиждень на те, щоб вилучити канал зі своїх пакетів.

У NEPLP нагадали, що востаннє ретрансляцію «Росія РТР» забороняли на три місяці у 2019 році.

«Програмам, що розпалюють ненависть і закликають до війни, немає місця на території Латвії. «Росія РТР», яка вважається головним телевізійним каналом пропаганди Кремля, перетнула всі кордони, і ми захищали, захищаємо та захищатимемо свій інформаційний простір і в майбутньому», – заявив голова ради.

Вказано, що телеканал зареєстрований у Швеції. Рішення було ухвалене відповідно до процедури, встановленої Директивою про аудіовізуальні медіапослуги Європейського Союзу. Про нього рада повідомила власне телеканал, Європейську комісію та шведського регулятора засобів масової інформації

от Oksana

Добавить комментарий