У Печерському районі Києва злодії обчистили квартиру генерального продюсера медіахолдингу «Новости», куди входять заборонені телеканали ZIK, NewsOne і «112 Україна», Олексія Семенова.

Як стало відомо, пише OBOZREVATEL з власних джерел, це сталося ввечері 6 лютого в елітному житловому комплексі на бульварі Лесі Українки. Злодії проникли в квартиру продюсера шляхом підбору ключа в проміжку між 18 і 19 годинами. За твердженням джерела, вони забрали з квартири 120 тисяч доларів (еквівалент — 3 млн 346 тис. Гривень) і коштовності на 5 мільйонів гривень.

Відзначимо, що 28 січня в заяві телеканалу «112 Україна» з приводу рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення говорилося про те, що генеральний продюсер медіахолдингу «Новости» Олексій Семенов заразився коронавірусів і не міг взяти участь в засіданні регулятора.

Олексій Семенов — російський медіапродюсер, який останні роки живе і працює в Україні. Після того, як в 2018 році Тарас Козак в інтересах Віктора Медведчука придбав телеканали «112 Україна» і NewsOne, Семенов став генеральним продюсером медіахолдингу «Новости».

от admin

Добавить комментарий